Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het hotel ligt tegenover een pijnboombos. Het bevindt zich in het geliefde en levendige deel van El Arenal. De strandpromenade en de jachthaven liggen op 300m van het hotel. Talrijke bars, kroegen, restaurants en discotheken bevinden zich in de directe omgeving. Het openbaar vervoer (op ca. 200m) laat zich gemakkelijk te voet bereiken.
Het verblijf biedt op 5 verdiepingen 549 niet-rokerskamers die met een lift bereikbaar zijn. De receptie in de ontvangstruimte is 24 uur per dag geopend. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een tv-ruimte en een medische dienst gebruikmaken. In de openbare ruimtes (tegen toeslag) is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Er zijn ook winkels. De gasten kunnen voor een aangenaam verblijf gebruikmaken van de verschillende recreatieve voorzieningen van het hotel zoals bijvoorbeeld de tuin. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting.
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. Tot de voordelen van enkele accommodaties behoort ook het zicht op zee van opzij. Er kunnen aparte slaapkamers worden geboekt. Tegen betaling is een extra bed beschikbaar. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Door het comfortabele serviceaanbod met een telefoon met directe buitenlijn, een televisie en Wi-Fi (tegen toeslag) staan verschillende mogelijkheden op het gebied van communicatie en entertainment ter beschikking. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn.
In de openlucht zijn 2 zwembaden voorhanden. Comfortabele ligstoelen staan op het terras klaar voor gebruik. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken en tennis genieten. Het hotel heeft in het indoorgedeelte ook veel activiteiten voor sportliefhebbers in petto zoals een fitnessstudio, tafeltennis, biljart, darts en squash. Een wellnessgedeelte met een zonnebank is in het hotel aanwezig. Voor volwassenen wordt een entertainmentprogramma georganiseerd.
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een niet-rokers restaurant, een eetzaal, een koffiehuis en een bar. Het verblijf biedt halfpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Tot de bijzondere extra's van de all-inclusive vakantiegangers behoren onder andere alcoholische dranken, snacks en vegetarische gerechten. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet. Alcoholvrije dranken zijn tegen betaling verkrijgbaar.
De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: Visa en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.