Klantenservice 085 - 000 3190 Momenteel geopend
mijn reisknaller Aanmelden

Kies uit 4842 prachtige vakanties

Laatst
bekeken
Momenteel geopend 085 - 000 3190
Menu

Atzavara Hotel & Spa

Informatie

Ligging

Dit hotel, perfect voor strandvakantiegangers, ligt in Santa Susanna, nog geen 5 minuten van het strand verwijderd.

Hotelfaciliteiten

Het verblijf werd pas onlangs – in 2021 – gebouwd. In 465 niet-rokerskamers staat de gasten een aangename ambiance te wachten. De receptie in de ontvangstruimte is 24 uur per dag geopend. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, roomservice, een wekdienst, een wasservice en 20 conferentieruimtes gebruikmaken. In het hotel is Wi-Fi voorhanden. Er zijn ook winkels. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Wie met de auto komt, kan hem (tegen toeslag) op het parkeerterrein van het verblijf parkeren.

Kamers

Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt airconditioning. Balkon of terras behoort tot de standaardinrichting van de meeste kamers. Daarnaast is er een kluis en tegen betaling een minibar voorhanden. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een flatscreen-tv en Wi-Fi. Een keuze uit verschillende kussens belooft een heerlijk comfort. In de badkamers bevinden zich een föhn en een make-upspiegel voor dagelijks gebruik. Als extra service genieten de gasten in de badkamers van cosmetische producten.

Sport/entertainment

Actieve ontspanning wacht op de gasten in het zwembadencomplex met 29 buitenzwembaden. Het overdekte zwembad staat garant voor weersonafhankelijk zwemplezier. Van de ligstoelen op het terras kan ook gebruik worden gemaakt. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals een fitnessstudio, een spa, een sauna, een schoonheidssalon en massagebehandelingen zorgen voor de nodige afwisseling.

Eten en drinken

Het horecagedeelte is uitgerust met de 4 restaurants en een bar. Het hotel biedt halfpension, volpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.

Faciliteiten

Gebouwinformatie

  • Gebouwd in het jaar: 2021
  • Aantal kamers (totaal): 465

Hoteltype

  • Strandhotel

Hoteluitrusting

  • 24 uur geopende receptie
  • Winkels: 1
  • Bar(s): 1
  • Restaurant(s): 4
  • Conferentiezaal: 20
  • WiFi hotspot
  • Roomservice
  • Wasservice
  • Parkeerplaats

Kamer

  • Badkamer
  • Haardroger
  • Minibar
  • Airconditioning (centraal geregeld)
  • Kluis
  • Televisie

Maaltijden

  • Halfpension
  • Volpension
  • All-inclusive

Sport / amusement

  • Binnenbad: 1
  • Buitenbad(en): 29
  • Ligstoelen: 1
  • Sauna: 1
  • Zonneterras: 1
  • Massage: 1
  • Fitnessstudio: 1

Afstanden

  • Strand: 150m
  • Zee: 150m

Kaart

Waarom De Reisknaller?

De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.

  • Met zorg samengesteld
  • Keuze uit mooie reizen
  • Veilig betalen met iDeal
  • Zekerheid van SGR
Veilig aangesloten bij: