Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het appartementencomplex wordt door een familie gerund en ligt direct in het mooie vakantieplaatsje Cala Blanca. Het is slechts 400 meter van een kleine baai met fijn zandstrand verwijderd. Tal van winkels en mogelijkheden om zich te vermaken bevinden zich in de directe omgeving van het complex. Een uitstapje naar de 4,5 kilometer verderop gelegen stad Ciutadella is zeker de moeite waard. Een halte van het openbaar vervoer ligt op slechts 10 meter van het hotel vandaan.
Het appartementencomplex biedt 54 appartementen die zich zowel in een hoofdgebouw met 2 verdiepingen als in 3 bijgebouwen bevinden. Aan de receptie in de ontvangstruimte staat het vriendelijke personeel de gasten met raad en daad bij. Tot de faciliteiten van het verblijf behoren een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een geldautomaat. In het complex is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Een souvenirwinkel en andere winkels zijn voorhanden om heerlijk te winkelen of te flaneren. Op het terrein van het complex bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een tv-ruimte en een speelkamer. Desgewenst beschikken de reizigers over parkeerplaatsen. Tot de aangeboden diensten horen een medische dienst, een transferservice, een wasservice en een muntwasserette. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken.
De kamers zijn uitgerust met een woonkamer, een keuken en een badkamer, bovendien zorgen airconditioning en een verwarming voor een goed luchtklimaat. De meeste kamers hebben een balkon. De gasten kunnen heerlijk slapen op een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. In de kitchenette bevinden zich een koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, satelliettelevisie, een dvd-speler en Wi-Fi (tegen toeslag) beschikbaar. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Bovendien zijn barrièrevrije badkamers te boeken.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Op het gebied van recreatie biedt het complex naast fietsen/mountainbiken, tennis, waterfietsen, duiken, tafeltennis en biljart ook nog een fitnessstudio tegen betaling aan. Kinderen worden in de miniclub liefdevol opgevangen.
Een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Het restaurant is met airconditioning en kinderstoelen uitgerust. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Een continentaal ontbijt nodigt uit om de dag goed te beginnen. 's Middags en 's avonds kunnen de gasten verschillende à-la-cartegerechten of een menu bestellen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.