Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het hostel ligt op 2 minuten van het strand en 1 minuten van de Boulevard van Paguera met vele winkels, bars en restaurants waar mediterrane cuisine wordt geserveerd. Paguera is een van de mooiste toeristische gedeelten van Mallorca. De drie zandstranden worden verbonden door een mooi voetpad. De Calvià tour is een 25 kilometerlang net van wandelpaden van Paguera naar Palma. Het is een schitterend wandelgebied. Er is ook een pad van Paguera naar Es Capdellá, een kleine stad die 6 km landinwaarts ligt. Het hotel ligt op 25 km van het centrum van Palma, ongeveer 30-45 minuten autorijden. Het busstation ligt op ongeveer 150 meter afstand en het is ongeveer 30 km naar de luchthaven Palma de Mallorca.
De 18 niet-rokerskamers zijn verdeeld over 4 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. Het vakantiecomplex beschikt over verschillende gemakken voor een comfortabel en een ontspannen verblijf waaronder een bagagedepot, een kluis, medische dienst en een roomservice. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens voorhanden.
Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. Een balkon of een terras behoort tot de standaardvoorzieningen van de meeste kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. Ook zijn een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Op de kamers zijn een telefoon met directe buitenlijn, een televisie en Wi-Fi (kosteloos) voorhanden. De badkamer, uitgerust met een douche en een bad, beschikt over een föhn.
Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het complex ter beschikking. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Op het gebied van recreatie biedt het complex naast fietsen/mountainbiken, tennis en een zonnebank ook nog een fitnessstudio tegen betaling aan.
Een niet-rokers restaurant, een eetzaal, een ontbijtzaal en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt. Een uitgebreid ontbijtbuffet nodigt 's ochtends uit om het bed te verlaten.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.