Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het hotel ligt vlakbij het levendige stadscentrum van Paguera en is slechts ongeveer 150 meter van het brede zandstrand verwijderd. In de nabijheid vindt u winkels, bars en restaurants (op maximaal 150 meter), discotheken (ca. 500 meter) en een halte van het openbaar vervoer (ca. 150 meter).
Het hotel biedt op 4 verdiepingen 3 eenpersoons- en 63 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. 24/24 staat de gasten meertalig personeel aan de receptie met raad en daad bij, het in- en uitchecken is 24 uur per dag mogelijk. Het voorzieningenaanbod van het hotel bevat een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een tv-ruimte. Desgewenst beschikken de reizigers over parkeerplaatsen kosteloos. Tot de aangeboden diensten horen een autoverhuur, een transferservice, een 24-uurs roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens voorhanden. Er liggen dagbladen (gebruik tegen betaling).
Airconditioning, een verwarming en een ventilator zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De meeste kamers hebben een balkon. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Daarnaast is er een kluis en tegen betaling een minibar voorhanden. Ook zijn een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi ronden het serviceaanbod af. In de badkamer vinden de gasten een douche. Een föhn, een make-upspiegel en badjassen zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Enkele van de rolstoelvriendelijke kamers beschikken over een barrièrevrije badkamer. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers en een rokerskamer.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Verfrissende drankjes bij de zwembadbar/snackbar en aangename ontspanning in de whirlpool brengen alle waterratten in vervoering. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken en tennis genieten. Tot het watersportprogramma van het hotel behoren waterskiën, windsurfen, jetskiën, zeilen, catamaranzeilen en duiken. Een fitnessstudio en tafeltennis en tegen betaling biljart maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod. In het verblijf worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een stoombad, hamam en massagebehandelingen aangeboden. Voor volwassenen wordt een entertainmentprogramma georganiseerd.
Een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. In het niet-rokersrestaurant met airconditioning en kinderstoelen worden de gasten culinair verwend. Het hotel biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.