Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Ideaal voor strandvakantiegangers, ligt dit hotel op ca. 200 m van een zandstrand (openbaar toegankelijk) verwijderd, rustig. De binnenstad van Cala Ratjada bereikt men na ongeveer 600 m. In de buurt bevinden zich naast verschillende bars, pubs en restaurants ook winkels om boodschappen te doen. De luchthaven Mallorca - Palma de Mallorca (PMI) ligt op ongeveer 70 km afstand.
Graag heet het verblijf de gasten in een hotel met 6 verdiepingen met een lift en 91 kamers welkom. Aan de receptie in de ontvangsthal staat meertalig personeel (Engels, Duits, Frans) met raad en daad bij. Een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor bieden de nodige service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (tegen toeslag). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Er zijn ook winkels. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte, een speelkamer en een bibliotheek. Tot de aangeboden diensten horen een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een wekdienst, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur (tegen toeslag) ook op de fiets worden verkend.
In de kamers is airconditioning voorhanden. Op het balkon of terras kunnen de gasten heerlijk ontspannen. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Extra bedden zijn op aanvraag beschikbaar. Er zijn ook een minibar en een bureau en tegen betaling een kluis beschikbaar. Voor optimaal comfort zorgen een internettoegang, een telefoon en een televisie. In de badkamer – uitgerust met een bad – vinden de gasten een föhn. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.
Verfrissende drankjes aan de zwembadbar en een aangename ontspanning in het bubbelbad brengen alle waterratten in vervoering. Uitnodigende ligstoelen en schaduwrijke parasols staan klaar op het terras. Als recreatiemogelijkheid biedt het verblijf naast de fitnessstudio, een spa, een sauna, een stoombad en anti-aging behandelingen tegen betaling ook golfen en paardrijden aan. Voor volwassenen wordt een entertainmentprogramma georganiseerd.
Het horecagedeelte is uitgerust met een niet-rokers restaurant en een bar. Bij het ontbijt en het diner wordt een afwisselend buffet samengesteld. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.