Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het hotel ligt in het hart van Cala Millor, in het voetgangersgebied met talloze winkels, bars en restaurants op loopafstand. Het hotel ligt 150 meter van het strand.
Het hotel biedt 124 niet-rokerskamers die zich zowel in een hoofdgebouw met 7 verdiepingen als in 3 bijgebouwen bevinden. Meertalig personeel achter de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte is graag bij alle vragen behulpzaam. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een tv-ruimte, een speelkamer en een wasservice gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Een lift en faciliteiten voor rolstoelgebruikers zijn voorhanden. Er zijn ook winkels. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen.
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De meeste kamers hebben een balkon. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. Een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (tegen toeslag) ronden het serviceaanbod af. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten.
Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het hotel ter beschikking. Het zwembadcomplex in de openlucht met een kindergedeelte is ideaal voor degene die van veel zwemplezier houdt. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, biljart en een zonnebank zorgen voor de nodige afwisseling. Een miniclub en een disco bieden mogelijkheden tot vrijetijdsbesteding.
Een niet-rokers restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Het verblijf biedt halfpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Aangeboden worden ontbijt, middagmaaltijd en diner. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.