Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het attractieve hotel ligt aan de noordelijke rand van de plaats, direct aan de kleine baai Cala de la Front. De binnenstad met tal van winkels en amusementsmogelijkheden is op ca. 2 kilometer.
De 312 kamers zijn verdeeld over 8 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. Bij de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte worden de gasten door meertalig personeel hartelijk begroet. In- en uitchecken uur kan 24 uur per dag. Het voorzieningenaanbod van het hotel bevat een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een geldautomaat. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Naast een souvenirwinkel zijn andere winkels voorhanden. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte en een speelkamer. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een medische dienst, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting.
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. Er zijn aparte slaapkamers. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Ook een koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (tegen toeslag) ronden het serviceaanbod af. De turndownservice biedt de gasten nog extra comfort. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het hotel beschikt over gezinskamers en rokerskamers.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Plezier op de waterglijbaan, verfrissende drankjes aan de zwembadbar en ontspannen in de whirlpool – het zwembadcomplex biedt voor ieder wat wils. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar. Op het gebied van recreatie biedt het verblijf naast aquafitness, de fitnessstudio en aerobics ook nog biljart tegen betaling aan. Grote en kleine gasten hebben de mogelijkheid om aan leuke entertainmentprogramma´s deel te nemen.
Een eetzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. In het niet-rokersrestaurant met airconditioning en kinderstoelen worden de gasten culinair verwend. Het hotel biedt halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet. Een bijzondere attractie is live cooking.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
Algemeen |
| Zeer goed hotel |
bar | delightful bar | |
Hygiëne |
| cleanliness is top-notch |
Kamers |
| pretty good rooms |
Service |
| average service |
Prijs-kwaliteit |
| Goede prijs-kwaliteit |
Restaurant | Goed restaurant | |
breakfast | breakfast is only okay | |
bathroom | bathrooms are nothing special |
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.