Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Het hotel is gelegen in het hart van La Carihuela, op ongeveer 400 meter van het strand en 800 meter van het centrum van Torremollinos. Het stadscentrum en het strand liggen op ongeveer 200 meter afstand. Het treinstation ligt op ongeveer 700 meter van het hotel.
Graag heet het verblijf de gasten in een hotel met 8 verdiepingen met een lift en 80 niet-rokerskamers welkom. Het meertalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Het verblijf is ingericht met een garderobe, een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een geldautomaat. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend.
In de kamers zijn airconditioning en een individueel regelbare verwarming voorhanden. Tot de basisuitrusting van de meeste kamers behoort een balkon. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een mini-koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Voor optimaal comfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio, een stereo-installatie, een stopcontactadapter en Wi-Fi. Voor de gasten is er 's avonds het comfort van een turndownservice. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bidet, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het verblijf beschikt over rokerskamers.
Het zwembadcomplex in de openlucht biedt verkwikkend zwemplezier. Een bubbelbad ontspant de spieren en een zwembadbar/snackbar zorgt voor versterking tussendoor. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken en golfen genieten. Watersportliefhebbers wordt duiken aangeboden. Het hotel biedt tal van sportmogelijkheden in het indoorgedeelte aan zoals bijvoorbeeld een fitnessstudio, tafeltennis, darts, bowling, gymnastiek en aerobics en tegen betaling ook biljart. In het hotel worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een schoonheidssalon, massagebehandelingen, hydrotherapiebehandelingen en een zonnebank aangeboden. Voor volwassenen wordt een entertainmentprogramma georganiseerd.
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant (met kinderstoelen), een eetzaal, een koffiehuis en een bar. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar.
De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.