Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit appartementencomplex is centraal en rustig gelegen, midden in een goed onderhouden tuincomplex van 6000 vierkante meter. Het ligt aan een zijstraat. De mooie, kleine baai ligt op ongeveer 50 meter lopen. Het hoofdstrand van Playa Grande is te voet in 20 minuten te bereiken. In de directe omgeving van het hotel zijn er restaurants, bars en mogelijkheden om te winkelen te vinden. Direct voor het complex is een halte van het openbaar vervoer.
Het appartementencomplex biedt 144 appartementen, 109 eenpersoons- en 35 tweepersoonskamers die over twee 2 verdiepingen tellende gebouwen opsplitsen. De receptie is 24 uur per dag geopend. De gasten van het verblijf kunnen van een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een medische dienst, een 24-uurs roomservice, een kapper en een muntwasserette gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het complex beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op het terrein van het complex bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting.
De meeste kamers beschikken over een balkon. De kamers beschikken over een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. De kitchenette is goed uitgerust voor gasten die graag zelf hun eten bereiden met een koelkast, een mini-koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Voor optimaal comfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Als extra service genieten de gasten in de badkamers van cosmetische producten. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het verblijf beschikt over niet-rokerskamers en een rokerskamer.
Of sportief actief of op zoek naar ontspanning, de gasten beleven in het zwembadencomplex in de buitenlucht met kindergedeelte en in totaal 2 zwembaden een echt vakantiegevoel. Een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. Aan de bar bij het zwembad worden verfrissende drankjes aangeboden. Voor degene die ook op reis wil blijven sporten, biedt het complex de mogelijkheid tot tennis. Om te kunnen sporten in het appartementencomplex hebben de gasten biljart en tegen betaling ook een fitnessstudio tot hun beschikking. Het complex beschikt over een wellnessgedeelte met een spa, een schoonheidssalon en een zonnebank en ook - tegen een extra toeslag - een sauna, een stoombad en massagebehandelingen. Veel plezier en amusement biedt een casino. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Het horecagedeelte is uitgerust met een restaurant (met kinderstoelen) en een bar. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt en halfpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Naast ontbijt biedt het complex ook middag- en avondeten à la carte. Glutenvrije maaltijden en vegetarische gerechten worden op aanvraag bereid. Bovendien zijn picknick en snacks verkrijgbaar.
De volgende creditcards worden in het complex geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Algemeen |
| Zeer goed hotel |
Faciliteiten | top-notch facilities | |
Zwembad | delightful swimming pool | |
Kamers |
| rooms are okay |
Hygiëne |
| cleanliness is lacking |
Service |
| good service |
noise | sometimes noisy at night | |
Prijs-kwaliteit |
| value for money is okay |
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.