Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit vriendelijke hotel ligt in het toeristische centrum van San Sebastian, slechts enkele minuten van het stadscentrum. Hier bevinden zich winkels, boetieks, café’s, bars en restaurants. Het stadspark ligt in de directe omgeving. De haven en het mooie badstrand liggen op slechts 500 meter. Openbaar vervoer bevindt zich in de buurt van het hotel.
Het hotel biedt op 5 verdiepingen 4 eenpersoons- en 64 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. Bij de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte worden de gasten door meertalig personeel hartelijk begroet. In- en uitchecken uur kan 24 uur per dag. Een bagagedepot en een kluis behoren tot de faciliteiten van het hotel. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een tv-ruimte. Desgewenst beschikken de reizigers over parkeerplaatsen kosteloos. Tot de aangeboden service behoort een wasservice. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken.
Airconditioning in de kamers zorgt voor een aangenaam luchtklimaat. Tot de basisuitrusting van de meeste kamers behoort een balkon waarop de gasten kunnen ontspannen. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.
Een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. De whirlpool in de zone met zwembaden biedt de nodige rust en ontspanning. Op het gebied van recreatie biedt het hotel naast fietsen/mountainbiken, golfen, een spa, een sauna, een schoonheidssalon en een zonnebank ook nog duiken tegen betaling aan.
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een eetzaal, een koffiehuis en een bar. Het restaurant is met airconditioning en kinderstoelen uitgerust. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Een continentaal ontbijtbuffet verzekert een geslaagde start in de dag. Voor het ontbijt wordt een afwisselend, vers buffet samengesteld, een menu kan als diner worden besteld. Glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Algemeen |
| Geweldig hotel |
Hygiëne |
| Erg schoon en netjes |
Kamers |
| Prachtige kamers |
Prijs-kwaliteit |
| Geweldige prijs-kwaliteit |
Service |
| excellent service |
Restaurant | superb restaurant | |
bathroom | nice bathrooms | |
breakfast | nice breakfast |
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.