Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit hotel ligt direct in het hart van Vilamoura.
Graag heet het hotel de gasten in een hotel met 4 verdiepingen met een lift en 59 kamers welkom. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Service zoals een bagagedepot en een kluis draagt bij tot een comfortabel verblijf. In de openbare ruimtes (kosteloos) is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (kosteloos) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een transferservice, op bepaalde tijden een roomservice, een wasservice, een kapper, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend. Er liggen dagbladen (gebruik tegen betaling).
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. Tot de basisuitrusting van de meeste kamers behoort een balkon. De gasten kunnen heerlijk slapen op een slaapbank. Voor gasten met kinderen zijn tegen betaling extra bedden of kinderbedjes beschikbaar. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Bovendien zijn een telefoon, een flatscreen-tv met satellietzenders en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. In de badkamer, voorzien van een douche en een bad, zijn een föhn en badjassen aanwezig. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. De whirlpool in de zone met zwembaden biedt de nodige rust en ontspanning. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken en tennis genieten. Externe organisaties bieden bovendien golfen aan. Een fitnessstudio en gymnastiek maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het hotel. In het verblijf worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een stoombad, hamam, een schoonheidssalon en massagebehandelingen aangeboden. Kinderen worden in de miniclub liefdevol opgevangen (tegen toeslag). Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Het horecagedeelte is uitgerust met een restaurant en een bar. Verfrissende drankjes aan de strandbar staan garant voor feelgood momenten. Het hotel biedt halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Als maaltijden kunnen ontbijt, middagmaaltijd en diner worden gekozen. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld vegetarische gerechten zijn verkrijgbaar.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Algemeen |
| Zeer goed hotel |
Service |
| miserable service |
Hygiëne |
| Niet heel schoon |
Prijs-kwaliteit |
| overpriced |
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.