Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit hotel bevindt zich in het Lindos-gebied. Het Pefki-strand bevindt zich op ongeveer 300 m, het Rhodos op ongeveer 55 km.
Voordat de gasten hun accommodatie betrekken, luidt het credo bij de receptie in de ontvangstruimte „Hartelijk welkom“. Er is keuze uit 90 niet-rokerskamers.
Tot de standaarduitrusting van de meeste kamers behoort een balkon dat voor extra rust en ontspanning tijdens het verblijf zorgt. Voor verder comfort zorgt een radio. In de badkamer vinden de gasten een douche.
De gasten van het verblijf kunnen, als ze daar zin in hebben, gebruikmaken van de sport- en recreactiemogelijkheden. Terwijl de volwassenen in het openluchtzwembad een paar baantjes trekken, komen de kinderen in het pierenbadje aan hun trekken. De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Het hotel biedt tafeltennis als sportmogelijkheid in het binnengedeelte aan.
Het horecagedeelte is uitgerust met een niet-rokers restaurant en een bar. Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.