Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit stadshotel bevindt zich in het hart van Azca, naast het congrescentrum Palacio de Congresos en het stadion Santiago Bernabéu. Winkelmogelijkheden liggen op 500 m, restaurants bevinden zich op 50 m en bars op ongeveer 200 m.
Het hotel biedt op 10 verdiepingen 10 suites en 130 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. De receptie is 24 uur per dag geopend. Het voorzieningenaanbod van het hotel bevat een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. In de openbare ruimtes (kosteloos) is Wi-Fi verkrijgbaar. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een tv-ruimte en een bibliotheek. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een medische dienst, roomservice, een wasservice, een kapper en een muntwasserette. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een projector ter beschikking. Grotere evenementen kunnen worden georganiseerd met behulp van de congresbegeleiding.
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Tegen betaling is een extra bed beschikbaar. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook zijn een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi beschikbaar. Een keuze uit verschillende kussens belooft een comfortabele nachtrust. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bidet. Als extra comfort vinden de gasten hier een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het hotel beschikt over een niet-rokerkamer en een rokerskamer.
Een niet-rokers restaurant, een eetzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Ontbijt, een middagmaaltijd à la carte en diner lokken met culinaire highlights en een afwisselend aanbod van gerechten.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.