Klantenservice 085 - 000 3190 Opent 10:00
mijn reisknaller Aanmelden

Kies uit 4947 prachtige vakanties

Laatst
bekeken
Opent 10:00 085 - 000 3190
Menu

San Gil

Informatie

Ligging

Dit hotel van de betere middenklasse ligt in de oude binnenstad van Sevilla en wordt direct omgeven van tal van mogelijkheden om te winkelen, restaurants, bars/pubs en discotheken. De dichtstbijzijnde halte van het openbaar vervoer (100 m) kunt u gemakkelijk te voet bereiken. De luchthaven van Sevilla ligt op ongeveer 10 km afstand.

Hotelfaciliteiten

In het jaar 1901 werd het hotel gebouwd. De 12 suites en de 49 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 3 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. 24/24 staat de gasten meertalig personeel aan de receptie met raad en daad bij, het in- en uitchecken is 24 uur per dag mogelijk. Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot en een kluis. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een medische dienst, roomservice, een wasservice, een kapper, een muntwasserette en een piccolo-service. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een kingsize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. In de kitchenette bevinden zich een koelkast en een mini-koelkast. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bidet. Als extra comfort vinden de gasten hier een föhn. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar. Het hotel beschikt over 85 niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het verblijf ter beschikking. Het zwembadengedeelte in de openlucht staat garant voor heerlijke verfrissing. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio en een zonnebank zorgen voor de nodige afwisseling.

Eten en drinken

Een eetzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. In een niet-rokersrestaurant met airconditioning krijgen de gasten verschillende specialiteiten voorgeschoteld. Het hotel biedt halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt maken de gasten gebruik van een gevarieerd buffet. Diverse à-la-cartegerechten kunnen als middageten en diner worden gekozen.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

Faciliteiten

Gebouwinformatie

  • Gebouwd in het jaar: 1901
  • Jaar van renovatie: 2000
  • Verdiepingen - hoofdgebouw: 3
  • Aantal kamers (totaal): 61
  • Aantal tweepersoonskamers: 49
  • Aantal suites: 12

Hoteltype

  • Cityhotel

Betalingsmogelijkheden

  • American Express
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Diners Club

Hoteluitrusting

  • Airconditioning
  • 24 uur geopende receptie
  • 24uurs bediening
  • Hotelkluis: 1
  • Liften: 1
  • Café: 1
  • Kapper: 1
  • Bar(s): 1
  • Restaurant(s): 1
  • Restaurant(s) met airconditioning: 1
  • Restaurant(s) met rookvrij gedeelte: 1
  • Internetaansluiting
  • WiFi hotspot
  • Roomservice
  • Wasservice
  • Medische dienst
  • Parkeerplaats
  • Parkeergarage
  • Tv-lounge: 1
  • Wasgelegenheid

Kamer

  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Bidet
  • Haardroger
  • Telefoon
  • Satelliet/kabeltelevisie
  • Radio
  • Internetaansluiting
  • Kitchenette
  • Minibar
  • Koelkast
  • Kingsize bed
  • Airconditioning (centraal geregeld)
  • Centrale verwarming
  • Kluis
  • Lounge
  • Televisie
  • Tweepersoonsbed
  • Rolstoeltoegankelijk

Maaltijden

  • Halfpension
  • Volpension
  • Ontbijtbuffet
  • Lunch à la carte
  • Diner à la carte

Sport / amusement

  • Binnenbad: 1
  • Buitenbad(en): 1
  • Zwembad(en) met zoetwater: 1
  • Ligstoelen: 1
  • Parasols: 1
  • Zonneterras: 1
  • Fitnessstudio: 1
  • Fiets/mountainbike: 1
  • Aantal zwembaden: 1
  • Zonnestudio/solarium: 1

Afstanden

  • Stadscentrum: 2000m
  • Openbaar vervoer: 100m

Hygiëne

  • Preventieschermen
  • Afstandsregels
  • Verplicht gebruik mondkapjes
  • Verscherpte reinigingsmaatregelen
  • Contactloos betalen
  • Handdesinfectiemiddelen voor gasten
  • Gezondheidscontroles bij het personeel
  • Gebruik van algemeen verkrijgbare desinfectiemiddelen
  • Beschermingsmiddelen voor personeel
  • Verpakte gerechten

Kaart

Waarom De Reisknaller?

De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.

  • Met zorg samengesteld
  • Keuze uit mooie reizen
  • Veilig betalen met iDeal
  • Zekerheid van SGR
Veilig aangesloten bij: