Een moment geduld.
Wij zoeken uw reis.
Dit hotel ligt op ongeveer 7 km van het strand, centraal in Lissabon.
Graag heet het hotel de gasten in een hotel met 5 verdiepingen met een lift en 32 kamers welkom. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. De gasten van het verblijf kunnen van een bagagedepot, een kluis en een wasservice gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren.
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. Tegen betaling is een extra bed beschikbaar. Waardevolle spullen kunnen veilig in een kluis worden opgeborgen. Bovendien zijn een telefoon, satelliettelevisie en Wi-Fi beschikbaar. De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. Daarnaast zijn rolstoelvriendelijke kamers te boeken.
Het hotel beschikt over een restaurant en een bar. Dagelijks wordt een voedzaam ontbijt geserveerd.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club, JCB en MasterCard.
De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.