Hotels en vliegmaatschappijen passen voortdurend hun aanbod aan waardoor getoonde prijzen nog kunnen wijzigen. Controleer de prijs en zoek de meest actuele en laagste prijs op.
Hotel César Augustus ligt op slechts een steenworp afstand van het brede Vilafortuny-strand, met de boulevard en talrijke levendige restaurants en winkels binnen handbereik. Salou en Cambrils liggen op circa 2 tot 6 km afstand, en PortAventura is ongeveer 5 km verderop.
Dit moderne 4-sterrenhotel beschikt over twee buitenzwembaden (inclusief apart kinderbad), zonneterrassen met ligstoelen en parasols, een verwarmd binnenzwembad, en wellnessfaciliteiten zoals een spa, sauna en jacuzzi (toegang vaak tegen betaling). Verder zijn er speelkamers, een fitnessruimte, biljart, een miniclub, een tv-lounge, discotheek, winkeltje, wasserette, parkeergelegenheid (€13/dag) en 24‑uursreceptie met toerisme- en medische diensten.
De circa 160 lichte en verzorgde kamers bieden airconditioning, verwarming, balkon of terras, flatscreen-tv, minibar, telefoon en gratis wifi. Badkamers zijn uitgerust met bad of douche, haardroger en toiletartikelen. Er zijn standaardkamers, familiekamers en kamers voor mindervaliden – allen met balkon en stijlvolle inrichting.
Verblijf is divers met dagactiviteiten zoals aerobics, aqua-gym en beachvolleybal. 's Avonds verzorgt het animatieteam shows, live muziek en discos. Voor kinderen is er dagelijks entertainment en een miniclub (4–12 jaar). Sportliefhebbers kunnen ontspannen in de fitness of biljartzaal, en fietsen huren. Lokale excursies zijn eenvoudig te regelen via de receptie.
In het á-la-carte-restaurant kun je genieten van uitgebreide buffetten met Mediterrane en internationale gerechten, inclusief showcooking tijdens maaltijden. Ontbijt wordt tussen 08:00–10:30 geserveerd, lunch van 13:00–15:00 en diner van 19:45–22:00. Daarnaast is er een poolbar en een gezellige bar/lounge voor snacks, drankjes en lichte bites.
Meer faciliteiten
Meer faciliteiten
Meer faciliteiten
Meer faciliteiten
Meer faciliteiten
Meer faciliteiten
KLANTEN BEOORDELEN
Hotel César Augustus
MET EEN SCORE VAN:
8.3 Geweldig Hotel
UIT 1695 REVIEWS, UIT EEN MAXIMUMSCORE VAN 10
Algemeen
8.5
Faciliteiten
9.0
Service
8.8
Locatie
9.1
Eten & Drinken
9.3
Prijs-kwaliteitverhouding
8.1
Schoonmaak
7.9